V lete môžete navštíviť:
V letnej sezóne je hotel ideálnym východiskovým bodom pre podnikanie krátkych prechádzok v okolí Batizoviec, Svitu, Lopušnej doliny, ale aj malebnosť prostredia a okolitej prírody dotvára poloha, ktorá je východiskom do štyroch národných parkov: Vysoké Tatry, Nízke Tatry, Slovenský raj, Pieniny s možnosťou športového vyžitia a prehliadkou viacerých atraktivít a kultúrnych pamiatok svetového významu. Návštevníkom je k dispozícii požičovňa horských bicyklov. Okolie ponúka vhodné trasy aj pre cykloturistiku.

KÚPALISKÁ:


AQUACITY POPRAD

 

Nachádza sa v samotnom srdci Európy, pod Vysokými Tatrami - úchvatným horským masívom nad 2500m s 25 štítmi, ktorý je súčasťou unikátneho národného parku.
Prekrásna scenéria sa dopĺňa dostupnosťou klasických aj inovačných liečebných procedúr po celých 24 hodín denne. Vo svojom komplexe zahŕňa najlepšie ubytovacie zariadenie a najmodernejšie kúpeľné zariadenia s jedinečnou ponukou uvoľnujúcich terapií a inovačných terapií pre odvážnych.
K dispozícii je krytý plavecký bazén, krytý detský bazén, parné sauny, vonkajšie termálne bazény, topogány, vodné atrakcie, Exkluzívny vnútorný termálny bazén s masážnymi tryskami a nápojovým barom, vitálny svet - sauny, kvetinová, bylinková a soľná inhalácia, solárium,vírivka, snežný raj, vodná cesta, tepidárium, masáže, fitness.


TATRALANDIA Liptovský Mikuláš
 

Tatralandia Holiday Resort je najväčším celoročným areálom vodnej zábavy s ubytovaním na Slovensku, v Čechách a Poľsku. Jeho súčasťou je Aquapark Tatralandia a ubytovací komplex Holiday Village Tatralandia. Nachádza sa v regióne Liptov. V tejto oblasti je množstvo kultúrnych pamiatok a charakteristická je svojráznou ľudovou architektúrou a folklórom. Liptov obklopujú najväčšie hory na Slovensku – Vysoké a Nízke Tatry, Veľká a Malá Fatra, Chočské vrchy.
AQUAPARK TATRALANDIA ponúka:
• vodné atrakcie – 14 bazénov:
o 9 celoročných bazénov s množstvom vodných atrakcií: masážne sedenia, vodné postele, vodný hríbik, chrliče, vyvieračky, vodné prúdy, vodná hojdačka, vodný basketbal, volejbal, aquaerobic, vodné súťaže ...
o 5 letných bazénov – detský bazén, plavecký bazén a bazén s 21 atrakciami
• 29 toboganových dráh a vodných šmýkačiek – viac ako 1800 m šmýkacích dráh
• Ostrov pirátov z Karibiku – jedinečný tropický komplex s bazénami a výhľadom na Tatry
• Keltský saunový svet – komplex 16 parných, vodných a masážnych kúpeľov, sáun a procedúr
• Wellness Paradise - komplex masáží, kúpeľov, zábalov a iných liečebných aj relaxačných procedúr
• Summer City - atrakcie pre deti aj dospelých
• Animácie - animačné programy pre deti aj dospelých
• Služby - a množstvo iných doplnkových služieb


TERMÁLNE KÚPALISKÁ:


BEŠEŇOVÁ

 

Leží v malebnom prostredí Liptovskej kotliny. V bazénoch je voda, ktorej teplota je 36° – 40° Celzia, podľa ročného obdobia. Minerálny prameň blahodarne pôsobí na ľudský organizmus, hlavne na pohybové a urologické ústrojenstvo, horné cesty dýchacie a má výrazne kozmetické účinky.
Bešeňová ponúka po celý rok okrem kúpania aj relaxačné masáže a ďalšie možnosti pre aktívny oddych a regeneráciu.


LIPTOVSKÝ JÁN

 

Na juhu obce Liptovský Ján sa nachádza termálne kúpalisko s teplotou vody 14,8 - 29,4°C. Pramene sú považované za najväčší zdroj minerálnej vody na Slovensku.
V obci sa nachádzajú prírodné termálne pramene, kde sa liečia kožné choroby, ženské a nervové ťažkosti, choroby látkovej výmeny, pohybového ústrojenstva a pod.
Je tu krytá plaváreň s termálnou liečivou vodou – prameň Rudolf - 28° Celzia.


VYŠNÉ RUŽBACHY

 

Termálne kúpalisko Izabela vytvára atraktívne prostredie pre návštevníkov, rekreantov s plnou možnosťou regenerácie fyzických a duševných síl.
Novinkou je termálny krytý bazén s teplotou vody 34°C, ktorý je v prevádzke po celý rok. Termálny krytý bazén umožňuje plnohodnotnú návštevu areálu aj v prípade menej priaznivého počasia. Súčasťou termálneho krytého bazénu je aj oddychový priestor s občerstvením a šatňami.


VRBOV

 

Rekreačné stredisko s termálnym kúpaliskom a autocampingom, situované neďaleko obce Vrbov, 7 km južne od Kežmarku. Teplota vody termálneho vrtu je 56° Celzia. V areáli termálneho kúpaliska vo Vrbove sa nachádza sedem bazénov, z toho sú tri detské. Teplota vody v bazénoch je od 26°C do 38°C.